To mogłaby być Twoja reklama. Kliknij TUTAJ aby uzyskać więcej szczegółów.

£11

Workshop/Store Operative

polycarbonate-roofing-sheet-accessories

Szczegóły ogłoszenia

  • Nr tel: 07708153631
  • Postcode: DE7 8DJ
  • Miasto: Ilkeston
  • Opublikowany: 5 lutego 2023 14:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukujemy odpowiedzialniej i samodzielnej osoby do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjno-handlowej. Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją zadaszeń ogrodowych oraz materiałów budowlanych na terenie UK.
Więcej o firmie na https://tgcrafters.co.uk/

Obowiązki:
– obróbka drewna (cięcie, nawiercanie, szlifowanie)
– aktywny udział w tworzeniu nowych produktów związanych z architekturą ogrodową
– kompletowanie zamówień i przygotywanie ich na wysyłki/dostawy
– okolicznościowa pomoc w montażach u klientów

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
– doświadczenie przy obróbce drewna, tworzeniu produktów, konstrukcji drewnianych itp.
– kreatywność i chęć dzielania się pomysłami

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
– stabilną pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole
– godziny pracy od poniedziałku do piątku od 8-16
– wynagrodzenie £10.50 – £11
– płatne przerwy
– udział w ciekawych projektach
– miejsce pracy: Ilkeston

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV na contact@tgcrafters.co.uk lub kontakt telefoniczny pod 07708153631

Nr ogł.: 67563dfbeadca72a

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź