To mogłaby być Twoja reklama. Kliknij TUTAJ aby uzyskać więcej szczegółów.

£20,000

Koordynator/Realizator zamówień

Szczegóły ogłoszenia

  • Postcode: DE78DJ
  • Miasto: Ilkeston
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2022 19:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

PRACA —— Koordynator/Realizator zamówień ———

Zajmujemy się produkcją drewnianych zadaszeń ogrodowych oraz sprzedażą wysyłkową materiałów budowlanych na terenie całego UK. Więcej o naszej działaności na www.tgsupplies.co.uk oraz na www.tgcrafters.co.uk

Poszukujemy szybko uczącej się oraz samodzielnej osoby do pomocy przy realizowaniu zamówień.

Obowiązki:
– koordynowanie przepływu zamówień
– przygotowywanie zamówień do wysyłek (zbieranie/pakowanie)
– przyjmowanie dostaw
– wydawanie wysyłek kurierom
– praca przy obróbce drewna taka jak szlifowanie, cięcie, nawiercanie

Wymagania:
– samodzielność
– szybkie uczenie się
– znajomość angielskiego

Oferujemy:
– stałą pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16:30 w Ilkeston, DE78DJ z 45min przerwą
– 20 dni płatnego urlopu
– roczne początkowe wynagrodzenie w wysokości £20000.

Zainteresowane osoby, zapraszamy do wysyłania CV na jobs@tgsupplies.co.uk

Nr ogł.: 316624b3a7a8a891

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź